Meie ettevõte

Tomax OÜ on Hejco, Clinic Dress, Martinson, Velilla ja Mukua esindaja Eestis. Meie ettevõte on loodud aastal 2006, sooviga pakkuda parima kvaliteediga kaasaegseid töörõivaid ka Eesti meditsiini valdkonna töötajatele.

Me alustasime 2006. aastal Hejco kõrgkvaliteediliste töörõivastega Rootsist. Mõned aastad hiljem algas koostöö Saksamaa tehasega, kus toodetakse töörõivaid meditsiini sektorile Clinic Dress nime all ja horeca-sektorile Profi Dress alt. Koostöö Martinsoni tehasega Rootsis algas aastal 2019. Martinson valmistab töörõivad meditsiini sektorile tellimuste alusel. Aastast 2022 lisandusid meie valikusse ka Hispaania tootja Velilla tööriided ning sama tootja vabaaja rõivaste bränd Mukua. Kõik need kaubamärgid on edukalt esindatud Skandinaavia ja Euroopa turul.

Meie ettevõtte missiooniks on teha oma klientide igapäevane elu kergemaks läbi positiivse emotsiooni. See ka alati õnnestub! Tegeleme Clinic Dress toodetega suure rõõmuga, sest kuuleme ikka ja jälle kui head on meie rõivaste materjalid ning kui mugavad neid on tööd tehes kanda.

Me hoolime neist, kes hoolivad teistest!

Meie ettevõttel on mitmeid koostööpartnereid. Aga igapäevaselt oleme Sinu jaoks olemas viiekesi:

  • Marian  — klienditugi, tellimused, sotsiaalmeedia: marian@clinicdress.ee, T 5919 9795
  • Ellys  — kliendikülastused, -haldus, müük, hanked: ellys@clinicdress.ee, T 5557 4463
  • Anne — kliendikülastused, Lõuna-Eesti müük: anne@clinicdress.ee, T 5749 3706
  • Kristiina — kliendikülastused, Põhja-Eesti müük: kristiina@clinicdress.ee, T 5554 7308
  • Helen  — turundus, arendus: helen@clinicdress.ee, T 521 5778

Meil on kogemusi teenindada nii väiksemaid ettevõtmisi, kui suuremaid asutusi ja haiglaid, kus töötajaid rohkem. Teeme pakkumisi just Teie ettevõttele sobivatele toodetele ning koostöös tehastega saame pakkuda  suuremate tellimuste puhul erihindu.