Meie ettevõte

Tomax OÜ on Hejco ja Clinic Dress esindaja Eestis. Meie ettevõte on loodud 15 aastat tagasi, sooviga pakkuda parima kvaliteediga kaasaegseid töörõivaid ka Eesti meditsiini valdkonna töötajatele. Me alustasime 2006. aastal Hejco kõrgkvaliteediliste töörõivastega Rootsist. Mõned aastad hiljem algas koostöö Saksamaa Clinic Dress tehasega. Lisandunud on veel horeca töörõivad — Profi Dress ja Bragard. Kõige värskem on koostöö Martinsoni tehasega Rootsis, kus valmistatakse töörõivad meditsiini sektorile tellimuste alusel. Kõik need kaubamärgid on Rootsi Fristads Kansas Group liikmed ja on edukalt esindatud Skandinaavia ja Euroopa turul.

Meie ettevõtte missiooniks on teha oma klientide igapäevane elu kergemaks läbi positiivse emotsiooni. See ka alati õnnestub! Tegeleme Clinic Dress toodetega suure rõõmuga, sest kuuleme ikka ja jälle kui head on meie rõivaste materjalid ning kui mugavad neid on tööd tehes kanda.

Me hoolime neist, kes hoolivad teistest!

Meie ettevõttel on mitmeid koostööpartnereid. Aga igapäevaselt oleme Sinu jaoks olemas neljakesi:

  • Marian  — klienditugi ja turundus: marian@clinicdress.ee
  • Ellys  — kliendikülastused ja müük: ellys@clinicdress.ee
  • Ülle — hanked, müük, arendus: ylle@clinicdress.ee
  • Helen  — turundus ja arendus: helen@clinicdress.ee

Meil on kogemusi teenindada nii väiksemaid ettevõtmisi, kui suuremaid asutusi ja haiglaid, kus töötajaid rohkem. Teeme pakkumisi just Teie ettevõttele sobivatele toodetele ning koostöös tehastega saame pakkuda  suuremate tellimuste puhul erihindu.