Clinic Dress

Clinic Dress disainib, arendab ja toodab oma töörõivaid Saksamaal. Clinic Dress tööriided on Euroopa armastatuimad töörõivad tervishoius ja hoolekandes. Clinic Dress töörõivaste edu tõlgendatakse kolme sõnaga — kvaliteet, disain, funktsionaalsus. Need on alati fookuses.

Clinic Dress töörõivad on tuntud kõrge kvaliteedi, täiusliku sobivuse ja funktsionaalsete omaduste poolest, milles kandjad näevad välja suurepärased.

Clinic Dress töörõivaste disainimisel teevad toote disainerid vastavate ametialade esindajatega koostööd. Tulemuseks on kaasaegsed töörõivad, mis kestavad kaua, kannatavad aktiivset kasutust, korduvaid pesusid ja kõrgeid temperatuure. Clinic Dress riideid on mugav tööd tehes kasutada ja hooldada, samas on nad stiilsed ja ilusad.

Clinic Dress tooteid arendatakse pidevalt. Kasutatakse uusi materjale, testitakse professionaalide poolt praktikas ning järgitakse moe- ja värvitrende.

Clinic Dress toodete valik on suur ja hinnaskaala lai, nii et igaüks leiab endale meelepäraseid tooteid. Meie eesmärk on alati pakkuda ka suurepärast teenindust. Me teeme pakkumisi just Sinu ettevõttele sobivatele toodetele ning koostöös Clinic Dress tehasega saame pakkuda suuremate tellimuste puhul erihindu.

Tutvu Clinic Dress ja Clinic & Job Dress digitaalsete kataloogidega siin.