Meie kliendid

Clinic Dress töörõivaid kannavad ennekõike erinevate tervishoiu ja hoolekande asutuste töötajad, veterinaarid, apteekrid. Clinic Dress tööriideid armastavad ka iluteeninduse ja teeninduse valdkonna ning HoReCa sektori töötajad.

Meditsiini valdkonnas on meie peamisteks klientideks perearstid, hambaarstid, silmaarstid, ortodondid, füsioterapeudid jpt erinevate ametialade arstid, õed, hooldajad, apteekrid ning veterinaarid.

Iluteeninduse ja teeninduse valdkonnas kannavad Clinic Dress rõivaid kosmeetikud, massöörid, terapeudid, juuksurid, küünetehnikud ja teised iluteenuse pakkujad. Aga ka puhastusteenindajad ja korrashoiu töötajad, kes vajavad vormirõivad nii sise- kui välistingimustes töötamiseks.

HoReCa sektoris on meie klientideks hotelle, spaasid, heaolukeskuseid, restorane.

Olles turul aastast 2006, on meil kogemusi teenindada nii väiksemaid ettevõtteid kui suuri asutusi, nagu näiteks haiglad. Suuremad ettevõtted eelistavad meid seetõttu, et suured laoseisud Saksamaa ja Rootsi tehastes võimaldavad meil kiiresti täita tellimusi. Loomulikult ka meie toodete laitmatu kvaliteet ja paindlikud hinnad sobivad suurklientidele.

Väga paljud tänased kliendid on meil aegade algusest. Me teame ja tunneme teineteist. Vahel ikka kliendid vaatavad ka mujalt, aga tavaliselt me kohtume peagi taas. Sest tuleb ju nõustuda, et töö on palju nauditavam kui Sa kannad riideid ja jalatseid, mis Sulle meeldivad ja on mugavad!

Meie soov ja püüdlus on igapäevaselt pakkuda suurepärast ja sõbralikku klienditeenindust.