Kvaliteet ja materjalid

Clinic Dress rõivaste disainerite eesmärk on luua moodsaid, kvaliteetseid tööriideid, milles kliendid tunnevad end mugavalt ja näevad välja suurepärased.

Kõik tooted tulevad meile otse Saksamaalt, läbides seal eelnevalt range kvaliteedikontrolli. Clinic Dress tehases tegeletakse tootearendusega igapäevaselt. See tagab, et materjalid on innovaatilised, testitud ning mõeldud just tagama töörõivaste vastupidavust. Clinic Dress töörõivad kannatavad korduvaid pesusid ja kõrgeid temperatuure. See on tööriiete juures väga oluline, sest raskesti eemaldatavate plekkide puhul on vaja toodet pesta kõrgel temperatuuril. Clinic Dress töörõivaste materjalid ei anna värvi ega tõmba pesus kokku.

Clinic Dress tööriiete puhul kasutatakse alati kõige kaasaegsemaid ja paremaid kangaid. Vaid nii saab saavutada mugavad rõivad töötamiseks!

Klassikalise puuvillase kanga kõrval kasutatakse ka moodsaid ning keskkonna sõbralikke segukangaid. Paljud kangad sisaldavad elastaani, mis teeb tuunikad ja püksid kergelt venivaks. Sellised stretshid tooted on töötamisel väga mugavad. Enamus tooteid on mustust hülgavaks ja isesirguvaks töödeldud, mis teeb neis rõivastes töötamise ja hooldamise palju lihtsamaks.

Clinic Dress Lyocell TENCEL® kangast rõivad tagavad suure kandmismugavuse kuna Tencel kangas langeb kaunilt ning on väga heade omadustega: palju enam niiskust imavam kui puuvill, pehmem kui siid ja jahedam kui lina. Teda on kerge hooldada: ta kortsub vähem kui puuvill, ta ei tõmbu pesus kokku ega kaota vormi ja värvid püsivad säravatena. Samuti on see väga vastupidav ja kulumiskindel kangas ning samas täielikult biolagunev. Tencel kangas on keskkonda säästev kuna selle toorpuidust valmistatud tehiskiu tootmisprotsess on äärmiselt keskkonnasõbralik.

Spordimoest inspireeritud Clinic Dress „MOVE Stretch“ kollektsiooni puhul on kasutatud mikrokiust valmistatud hingavat elastset kangast. Mikrokiust kangad on funktsionaalsed. Selle kanga eelisteks on värvikindlus, rõivad kuivavad kiiresti, ei tõmbu pesus kokku ega vaja triikimist.

Keskkonnasõbraliku mõtteviisiga bränd Clinic Dress kasutab oma rõivakollektsioonis ka taastöödeldud PET materjali ning puuvilla segukangast. Taastöödeldud PET materjali kasutamine tekstiilkiudude tootmiseks säästab ressursse ja vähendab jäätmeid!

Tuleb ju nõustuda, et töö on palju nauditavam kui Sa kannad riideid ja jalatseid, mis Sulle meeldivad ja on mugavad!